Newsletter

Zapisz się na Darmowy Newsletter i zdobądź Poradnik Łuszczycowy.

Okładka Poradnika ŁuszczycowegoZapis na Biuletyn jest dobrowolny. Zapisując się, zgadzam się z Polityką Prywatności.

Bioarpil – nowa odsłona dermokosmetyku na łuszczycę

Bioarpil - zdjęcie

Nowa odsłona Biocartalenu, czyli Bioarpil.

Z dniem 1 sierpnia 2011 roku firma Bioarp zmieniła nazwę swojego sztandarowego produktu na łuszczycę. Dermokosmetyk Biocartalen nosi teraz nazwę Bioarpil. Kilka słów odnośnie zmian możecie przeczytać poniżej.

Zmiana nazwy spowodowana była tym, że Biocartalen często był mylony z Kartalinem. Wcześniej firma Bioarp współpracowała z rosyjskim producentem i sprzedawała Kartalin. Jednak współpraca się urwała z pewnych względów. Wzamian powstał Biocartalen na bazie tych samych ziół co Kartalin. Biocartalen był produkowany w Polsce i miał wszelkie niezbędne atesty itp. potrzebne do obrotu w Polsce. No i tak teraz Biocartalin został przemianowany na Bioarpil, aby się nie mylił ludziom.

Oprócz nazwy zmieniły się też nazwy składników dermokosmetyku – nazwy są teraz przystosowane do wymogów unijnych z tego co się orientuję. Jednak, aby nie było nieścisłości. Skład jest ten sam, tylko nazwy składników nieco się różnią. Tak że skuteczność dermokosmetyku jest taka sama – a jest skuteczny, bo jeśli czytałeś Drogi Czytelniku w jednym z poprzednich wpisów, na mnie działał ten specyfik (tylko wymagał systematyczności i długiego czasu).

Pozytywne zmiany dla chorych

Oprócz takich zmian, co w sumie zbytnio nie wpływają na nas to nastąpiły też pozytywne zmiany względem tego specyfiku. Otóż jego cena jest obniżona a pojemność sumarycznie jest nieco większa. Czyli dla chorych same plusy. No i też pojemniki są teraz szczelne (wcześniej zdarzało się, że nie były do końca szczelne).

Więcej informacji o zmianach i różnicach między Biocartalenem i Bioarpilem znajdziesz na tej stronie: Bioarpil – nowa odsłona.

Zostaw komentarz


Korzystanie z formularza jest dobrowolne. Wysyłając go, zgadzam się z Polityką Prywatności.