Newsletter

Zapisz się na Darmowy Newsletter i zdobądź Poradnik Łuszczycowy.

Okładka Poradnika ŁuszczycowegoZapis na Biuletyn jest dobrowolny. Zapisując się, zgadzam się z Polityką Prywatności.

Leczenie biologiczne – badania i programy lekowe

Strzykawki ułożone w rzędzie

Leki biologiczne najczęściej aplikowane są poprzez iniekcje.

Długo na blogu nie pisałem, żadnych aktualności. Wszelkie aktualności piszę zawsze na forum w dziale aktualności. Informacje związane z aktualnościami są na tyle krótkie, że nie publikowałem ich na blogu. Może jednak warto wznowić tę praktykę? W końcu nie wszyscy czytający blog, czytają także forum. To tak tytułem wstępu i wyjaśnienia. Przejdźmy do rzeczy.

Przez okres działania portalu luszczyce.pl dowiedziałem się o wielu badaniach i programach lekowych z użyciem leków biologicznych. Staram się te informacje umieszczać na bieżąco na forum i informować zainteresowanych, bo wiem, że wielu osobom leki biologiczne pomagają jak ręką odjął. Dlatego postanowiłem zebrać w tym miejscu wszelkie ogłoszenia i informacje o możliwościach przystąpienia do badań i programów lekowych z użyciem leków biologicznych. Część z ofert jest dosyć stara, ale większość z nich (jeśli nie wszystkie) jest nadal aktualna, ponieważ testy leków biologicznych trwają latami. Mam nadzieję, że przyda się Wam to zestawienie. Więcej informacji znajdziecie po kliknięciu w poniższe odnośniki:

Tych badań jest z pewnością znacznie więcej, dlatego jeśli macie informacje o innych badaniach leków biologicznych i programach lekowych z ich użyciem to napiszcie w komentarzu szczegóły wraz z namiarami. Dziękuję w imieniu zainteresowanych.

Zostaw komentarz


Korzystanie z formularza jest dobrowolne. Wysyłając go, zgadzam się z Polityką Prywatności.