Newsletter

Zapisz się na Darmowy Newsletter i zdobądź Poradnik Łuszczycowy.

Okładka Poradnika ŁuszczycowegoZapis na Biuletyn jest dobrowolny. Zapisując się, zgadzam się z Polityką Prywatności.

Nowa funkcjonalność – podziel się, dodaj do zakładek

Ręce społeczności

Teraz łatwiej będzie można się dzielić informacjami z portalu wśród znajomych.

Kochani z dniem dzisiejszym dostępne są na blogu przyciski społecznościowe oraz dodające do ulubionych. Teraz łatwiej będzie polecać innym wpisy na blogu i nie tylko.

Pod każdym wpisem na blogu znajduje się szereg ikonek. Część z nich ułatwia dodanie wiadomości o wpisie do takich serwisów społecznościowych i mikroblogów jak Facebook, Twitter, Blip, Wykop i inne. Dostępne są też przyciski dodające do zakładek jak Delicious czy zakładki Google.

To jednak nie wszystko. Są też trzy ikonki (przed ikoną plusa), które pozwalają w łatwy sposób zapisać stronę w formacie pdf (nie jest idealny pdf, ale daje radę ;)), wysłać wiadomość e-mail do wybranej osoby z informacją o danym wpisie oraz naciśnięcie trzeciej ikonki uruchamia kreator drukowania strony.

Jest jeszcze magiczna ikonka plusa (wraz z napisem „Więcej”). Pod nią kryje się niespełna 300 różnych portali, usług i narzędzi, do których można wysłać daną stronę. Także, jeśli w domyślnym ustawieniu nie ma jakiejś opcji, to jest spore prawdopodobieństwo, że znajduje się ona w dodatkowych opcjach.

Jeśli używacie takich serwisów i uważacie wpisy na blogu za ciekawe, to z pewnością przyda się Wam nowa funkcjonalność na blogu.


2 komentarze
  1. Dziękuję Ci za podjęcie tej inicjatywy,rozmowy z ludźmi borykającymi się jak Ty z chorobą, mimo,iż od lat postępuję podobnie jak Ty,miło przeczytać,że mamy podobne problemy,pozdrawiam,dziękuję za korespondencję!

  2. Dziękuję za wsparcie 🙂 Mam jeszcze sporo pomysłów do wdrożenia – staram się w miarę czasu wszystko rozwijać.

Zostaw komentarz


Korzystanie z formularza jest dobrowolne. Wysyłając go, zgadzam się z Polityką Prywatności.