Newsletter

Zapisz się na Darmowy Newsletter i zdobądź Poradnik Łuszczycowy.

Okładka Poradnika ŁuszczycowegoZapis na Biuletyn jest dobrowolny. Zapisując się, zgadzam się z Polityką Prywatności.

„O godne życie z łuszczycą” – konferencja

Aula - zdjęcie

Miejsce spotkania powinno być dobrze przygotowane.

Po raz kolejny Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Chorych na Łuszczycę „Psoriasis” (wraz z partnerami) organizuje akcję propagującą temat łuszczycy. Tym razem jest to bezpłatna konferencja pt. „O godne życie z łuszczycą”.

Kilka słów dotyczących organizacji konferencji. Konferencja odbędzie się 23 października 2010 roku w Sali Sesyjnej Ratusza w Bydgoszczy – początek o godzinie 11:00. Osoby zainteresowane muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go do 10 października 2010 roku listem tradycyjnym lub pocztą e-mail. W przypadku dużego zainteresowania o uczestnictwie w konferencji będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób, które są związane w jakikolwiek sposób z tą chorobą lub po prostu chcą się dowiedzieć czegoś o łuszczycy. Także serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych. Warto pójść na takie spotkanie ze swoimi dziećmi – młodzieżą – aby mieli jakiekolwiek pojęcie o łuszczycy.

Motywem przewodnim konferencji jest uświadomienie o tym, że łuszczyca jest niezaraźliwa. Na konferencji będą poruszane tematy sytuacji chorych na łuszczycę, leków biologicznych, aspektu psychologicznego łuszczycy oraz stosowaniu zabiegów pielęgnacyjnych w łuszczycy.

Szczegółowe informacje na temat konferencji, jej program oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie głównej Stowarzyszenia „Psoriasis”.

Zostaw komentarz


Korzystanie z formularza jest dobrowolne. Wysyłając go, zgadzam się z Polityką Prywatności.