Newsletter

Zapisz się na Darmowy Newsletter i zdobądź Poradnik Łuszczycowy.

Okładka Poradnika ŁuszczycowegoZapis na Biuletyn jest dobrowolny. Zapisując się, zgadzam się z Polityką Prywatności.

Patronite, czyli jak mnie wesprzeć

Patronite - luszczyce.pl

Mój profil na Patronite.

Oficjalnie serwis luszczyce.pl oraz moją działalność prołuszczycową prowadzę niespełna 8 lat. Jednak moje początki pomocy chorym na łuszczycę i ŁZS sięgają niemal 10 lat wstecz. Początki były dynamiczne i rozwijałem swoją działalność, docierając do nowych chorych. Z biegiem czasu ta dynamika ustała, coraz mniej miałem czasu na pomoc Wam. I to jest główny problem. Czas. Mam spore możliwości i pomysły na rozwój oraz wsparcie chorych. Jednak mam coraz mniej czasu. Przez co nie mogę skutecznie rozwijać się i realizować mojej misji. Zwłaszcza w ostatnim czasie. Aktualnie muszę poświęcić jeszcze więcej czasu na życie zawodowe, co przełoży się na mniejszą ilość czasu dla Was. Jednak możecie to zmienić, wspierając mnie. Dlatego dołączyłem do Autorów Patronite.

Czym jest Patronite?

Patronite jest platformą, która zrzesza Autorów oraz ich Patronów. Poprzez Patronite możliwe jest wsparcie finansowe Autorów. Patron (osoba wspierająca) może dokonywać systematycznych darowizn na rzecz dowolnego Autora. Z kolei Autor to osoba, grupa osób czy określony podmiot, który realizuje jakąś działalność publiczną. Autorzy w zamian za wsparcie Patronów ofiarują im drobne upominki i nagrody – są one wyrazem podziękowania. To tak tytułem wyjaśnienia czym jest Patronite.

Jak mnie wesprzeć?

Jeśli uważasz, że to, co robię, jest przydatne, chcesz, żebym rozszerzył swoje działania i masz możliwość wsparcia mnie, to zapraszam Cię na mój profil na Patronite: kliknij, tu możesz mnie wesprzeć >>

Zobacz chociaż co mam do zaproponowania. Na stronie Patronite należy najpierw zarejestrować się. Poziomy wsparcia znajdziesz po prawej stronie w moim profilu. Wesprzeć mnie można już od 5 zł miesięcznie. Płatności można dokonywać poprzez Przelew internetowy, Kartę płatniczą lub Paypal. Gwoli ścisłości, Patronite oraz procesory płatności pobierają prowizje za wpłaty, więc cała kwota nie trafia do mnie.

Jak pomogą mi Wasze wpłaty?

Najważniejsze: dadzą mi CZAS. Zredukuję aktywność zawodową na rzecz rozwoju działalności prołuszczycowej i pomocy Wam. Ponadto pomogą mi pokryć koszty związane z prowadzeniem serwisu czy dostarczaniu Wam informacji (hosting, domeny, grafiki, koszt wysyłki Biuletynu). Pomogą mi też sfinansować koszty przeprowadzanych i testowanych przeze mnie kuracji. A nie robię tego dla siebie, bo ja już mam swoje złote środki. Robię to dla Was. Nierzadko „zapuszczam” swoją łuszczycę, żeby coś przetestować dla Was.

Wasze wsparcie pozwoli mi też zmodernizować serwis luszczyce.pl. Będzie on bardziej przyjazny dla Czytelnika, łatwiej będzie można znaleźć informacje. No i w końcu będzie czytelny i użyteczny na urządzeniach mobilnych.

Chcę realizować swoją misję z Wami. Chcę dostosować swoje działania do Waszych potrzeb, żeby dać Wam to, czego Wam brakuje. Jeśli chcesz uczestniczyć w mojej misji i możesz mnie wesprzeć, to zapraszam: kliknij, tu możesz mnie wesprzeć >>

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało napisz do mnie: kliknij, żeby przejść do formularza kontaktowego >>

Nie chcę wspierać luszczyce.pl

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy chce mnie wspierać. Nie każdy też może ze względu na swoją sytuację finansową. Oczywiście rozumiem to. Darowizny są dobrowolne. Co do zasady: pomagam i rozwijam swoją działalność dla WSZYSTKICH, a nie tylko tych, co mnie wspierają finansowo. Dlatego wszystkie materiały, które będę przygotowywał, udostępnię wszystkim zainteresowanym. Moje działania obejmą wszystkich chorych, do których będę w stanie dotrzeć. Zatem jeśli nie możesz lub nie chcesz mnie wesprzeć, to nic nie szkodzi 🙂 Dla Ciebie będę starał się dać z siebie jeszcze więcej!


4 komentarze
  1. Bylibyśmy zainteresowani wsparciem finansowym dla łuszczyca.pl poprzez przekazywanie części naszych przychodów .chetnie porozmawiam o szczegółach. Pozdr Tomasz grzelak

  2. W tej chwili znajduje sie dosyc daleko od mojego banku ale po powrocie Cie wespre.Robisz bardzo cenna i dobra robote ,dla nas, luszczykow nawet tych w dluzszej remisji i co prawie zapomnieli co to luszczyca.
    Serdecznie pozdrawiam Sylwia

    1. Serdecznie dziękuję 🙂

  3. Witaj Paweł. Chętnie będę Cię wspierać ale inną formą przelewu płatności. Proszę prześlij mi adres i nr konta.
    Nie mogę niestety udostępniać swoich danych do konta.

Zostaw komentarz


Korzystanie z formularza jest dobrowolne. Wysyłając go, zgadzam się z Polityką Prywatności.