Newsletter

Zapisz się na Darmowy Newsletter i zdobądź Poradnik Łuszczycowy.

Okładka Poradnika ŁuszczycowegoZapis na Biuletyn jest dobrowolny. Zapisując się, zgadzam się z Polityką Prywatności.

Współpraca z AptekaOTC.pl

Apteka OTC - zrzut strony

Również na blogu apteki czasem coś skrobnę 😉

Z racji faktu, że staram się szerzyć informacje na temat łuszczycy różnymi sposobami od jakiegoś czasu współpracuję z jedną z aptek internetowych, która przechodzi modernizacje i od maja tego roku posiada też bloga.

Apteka, z którą współpracuję to AptekaOTC.pl. Właściwie już od dosyć dawno z nią współpracuję, bo już od czerwca. Nie wiem czemu dopiero teraz o tym napisałem.

Niemniej jednak wspomniałem o tym, że apteka posiada własnego bloga o zdrowiu. I tu tkwi sedno mojej współpracy. Od czasu do czasu na blogu apteki będę robił wpisy. Jest to idealne miejsce, aby pisać czasem na temat naszych problemów – o łuszczycy i łuszczycowym zapaleniu stawów. Także blog Apteki OTC będzie jednym z miejsc, w którym będę pisał na temat łuszczycy. Jest to spory plus, bo jak wiadomo apteki internetowe mają sporą odwiedzalność, także sporo osób może być uświadomionych w kwestii łuszczycy.

Oczywiście nie będę poruszał tylko tego tematu, żeby nie być monotematycznym. Wprawdzie jest to blog ogólnie o zdrowiu, a nie tylko o łuszczycy. Także będę starał się tam pisać również ogólnie o skórze, ziołach, suplementach i co mi jeszcze ciekawego przyjdzie do głowy.

Na blogu Apteki OTC piszą także inne osoby o równie ciekawych rzeczach związanych ze zdrowiem. Także, jeśli macie ochotę to zapraszam również do poczytania moich wypocin i nie tylko moich na blogu o zdrowiu Apteki OTC.


1 komentarz
  1. Pawełku jestes wielki,tylko boje sie czasem noca otworzyc lodówke 🙂

Zostaw komentarz


Korzystanie z formularza jest dobrowolne. Wysyłając go, zgadzam się z Polityką Prywatności.