Newsletter

Zapisz się na Darmowy Newsletter i zdobądź Poradnik Łuszczycowy.

Okładka Poradnika ŁuszczycowegoZapis na Biuletyn jest dobrowolny. Zapisując się, zgadzam się z Polityką Prywatności.

Emulsja nawilżająca Body Series

Emulsja nawilżająca

Emulsja nawilżająca Body Series.

Stosunkowo dosyć dawno nabyłem Emulsję nawilżającą Body Series. Jednak dopiero od niedawna ją używam – skończyły mi się inne nawilżacze. Podzielę się teraz z Wami doświadczeniem na temat tego nawilżacza.

Używam go już kilka tygodni i jestem zadowolony. Dosyć fajnie nawilża ciało. Ma taką fajną konsystencję, że niewiele trzeba zużywać, żeby posmarować całe ciało. Dobrze się rozchodzi po skórze i wnika w nią. Według mnie dobrze nawilża skórę. Do tego ma przyjemny zapach.

Stosuję ją codziennie wieczorem, na całe ciało – po prysznicu. Trzeba troszkę odczekać, bo nie wchłania się od razu, ale zaraz po nałożeniu i chwili odczekania czuć, że skóra jest nawilżona. Praktycznie mogę powiedzieć, że cały dzień skóra jest optymalnie nawilżona. Nie wysusza mi się w trakcie dnia. Jest taka… hmm… jakby to powiedzieć delikatna i aksamitna.

W składzie tego nawilżacza jest białko owsa. Myślę, że to ono sprawia, że tak dobrze nawilżona jest skóra, z racji tego, że owies optymalnie nawilża skórę.

Na opakowaniu napisane jest także, że emulsja posiada filtr przeciwsłoneczny i można ją używać przed pójściem na słońce. Nie próbowałem jeszcze. W sumie raczej nie będę, bo z reguły opalam się „na sucho”.

Jak dla mnie emulsja ta jest dobra. Nawet zmiany łuszczycowe mam fajnie nawilżone. W sensie, że nie wysychają jak to z nimi bywa.


1 komentarz
  1. Całkowiecie sie zgadzam, emulsja zapewnia skorze miekkosc i nawilzenie. Ma w swoim skladzie białko owsa ktore działa nawilżająco i pielęgnuje skóre.
    Z tej seri polecam rowniez koncentrat mydła w plynie. Usuwa z rąk przykre zapachy np z cebuli. Zawiera w swoim skladzie ekstrakt z kukurydzy i kokosa.

    Serdecznie polecam
    Eko

Zostaw komentarz


Korzystanie z formularza jest dobrowolne. Wysyłając go, zgadzam się z Polityką Prywatności.